Prosinec 2010

Další novinky

29. prosince 2010 v 19:37 | Mikaelo, Wonder
ojmod
Zapomněl jsem do obrázku připsat, že po městě jsou různé druhy autobusových i tramvajových zastávek. Máme udělané nové lešení+obrovský pracovní jeřáb na staveništi.

Praděd v Jeseníkách

28. prosince 2010 v 16:47 | Mikaelo, Wonder
Praděd
Dnes Vám ukazujeme fotku dokončeného modelu Pradědu, brzy kostely, které naleznete v Olomouci (červený a vyhlídkový naproti něj)

Vánoce 2011 PF

23. prosince 2010 v 11:19 | Mikaelo, Wonder
Vanoce
Přejeme Vám Příjemné prožití Vánočních svátku a i v Novém roce 2011 doufáme, že si zachováte naší přízeň a rádi se k nám budete vrácet na stránky. Všem fanouškum děkujeme za podporu a firmám taktéž.  Michal, Ondra

Vládni letka nad Jeseníkem

17. prosince 2010 v 22:03 | Mikaelo, Wonder
vlad
Včera kolem 14:30 nad městem Jeseník proletěla vládní letka. Letěli velmi nízko a kravalu a dunění bylo dost. Jedná se o Airbus 319 a 4 Gripeny.

Brzy zcela nový pluh

13. prosince 2010 v 18:30 | Mikaelo, Wonder
Již brzy Vám přineseme screen zcela nových dvou pluhu, nikde jinde je nenajdete ani ve hrách...jsou to NAŠE modely... Jestli se někomu nebudou líbit, tak názor jiných nás nezajímá. Nám se velice povedl... Menší screen z programu již mohu zveřejnit.
Pluhy
Na Vánoce Vám přineseme dárek v podobě stažení dalších dvou karos :-))

kostel v Jeseníku

9. prosince 2010 v 18:48 | Mikaelo, Wonder
jes kost
jes2 kost
tento kostel se nám podařilo udělat i do našeho projektu i s Pradědem, je to 100% funkční s kolizemi. Právě děláme na modelu Penny marketu, kterej by měl být rozhodně lepší než je teď. Model Javornického kostelu je rozdělaný...kousek od tohoto kostelu je úplně nová kulatá kašna s vodou. Ještě jednou, nečekejte starý China Town (zatím) ten již neexistuje!

Praděd v Ojmod

8. prosince 2010 v 20:57 | Mikaelo, Wonder
praděd
Nejvyšší hora našich hor Jeseníku je už dokonce i v Mafii :-) Pár detailu doladit stačí.  ohledně města, zapomeňte na starýCHINA TOWN. Ten je s půlky předělan na město Javorník, brzy se nám povede zrekonstruovat i zdejší kostel. Právě děláme na Pradědu, model je přesný, pouze je problém s měřítkem, ale to se snad vyřeší :-) Tommy již má udělaný nový oblek, žádné FBI. Je dále rozděláná práce na dalším povedeném autobusákun a dalších panelácích apod.
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)