Leden 2011

Javorník dne 29.1.2011

29. ledna 2011 v 18:45 | Mikaelo, Wonder
Javorník a slunce v mlze :-)
Již pomalu třetím dnem se topíme v mlze, nádherný pohled z kopcu dolů do dědiny a některé snímky jsou fakt podařené.

Další nové screeny

23. ledna 2011 v 22:42 | Mikaelo, Wonder
Morový sloup
2
Další screen staveniště---bude více
Dnes Vám ukazujeme screen náměstí, jedná se o pouhý kousek, dále je i radnice, kašny a Jesenický žlutý kostel.. apod, brzy přibude jarmark a stánky, lidi dělají různé věci (mluví, dělají různé pohyby, kouří, opírají se a další nové scripty) Na steveništi přibyly další nové věci (bagry, pracovní technika, nové lešení, budovy a v práci jsou i další) Pokoušíme se, aby se co nejvíce podobalo náměstí tomu v Jeseníku! Uvidíme, jak to dopadne. Brzy přibude reklama na Priessnitz lázně i v naší verzi hry :)) máte se na co těšit, spousty vychytávek!! Jenom pro upozornění, slabé PC tuto verzi nerozjedou, nejlepší 4Gb RAM, a silnou grafiku jinak máte smůlu...neužijete si to správné hraní! VŠEM DĚKUJEME ZA PODPORU !!!

Propagační video okresu Jeseník

21. ledna 2011 v 22:32 | Mikaelo, Wonder
Mafia okres Jeseník, zaměřena na propagaci památek, krajiny, Priessnitzových lázni, atd. Učel je, zvýšit návštěvnost v naších horách a na našich památkách apod.....  :) Všem moc děkujeme za podporu!!   (toto je jedna starší fotoprezentace)

Autobusák

21. ledna 2011 v 15:46 | Mikaelo, Wonder
busak
Další screen k ukázce, v budoucnu přibude screen podobizny Jesenického náměstí (žlutý kostel, kašna, lampy, židle apod) a auto Městské Policie Jeseník..

Olomouc

18. ledna 2011 v 13:30 | Mikaelo, Wonder
olomouc
BETA verze modelu k ukázce, textury i měřítko se doladí...

Budova O2

9. ledna 2011 v 18:55 | Mikaelo, Wonder
O2
Dnes Vám přinášíme model budovy O2, Brzy další screeny. Po městě je několik reklamních nových billboardu, nové autobusáky, obchodáky a prodejny. Brzy i fota nových dalších autobusu....

Zatmění slunce

4. ledna 2011 v 16:47 | Mikaelo, Wonder
zatmění
Zatmění slunce pozorované u nás na severu.

Airbus 319 nad Jeseníkem

1. ledna 2011 v 21:48 | Mikaelo, Wonder
Vládní letka
Zde Vám ještě ukazuji, foto do detailu Airbasu 319 v doprovodu 4 gripenu nad Jeseníkem (proletělo mi to nad hlavou)

Kamion (Beta)

1. ledna 2011 v 17:27 | Mikaelo, Wonder
truck
Dnes přinášíme foto neúplného modelu kamionu zapadlý v serpentinách cestou k Jeskyni Na Pomezí. Na našem staveništi konečně přibyly pracovní jeřáby a ocelové konstrukce budov. Brzy screen.   Bude i model cistreny jako kamionu. Kdyby někdo věděl, jak vzít script díry v silnici, ať se ozve na e-mail. Máme další stavební stroj, jedná se o to, co pokládá asfalt na silnici a za ním valí válec. Budeme moc rádi, když se podaří udělat i díry v silnicích. (V misích jsou)
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)