Červen 2011

Karosa C 934

29. června 2011 v 21:21 | Mikaelo, Wonder

Karosa C 934, která již delší dobu je ve 100% fázi. Lze ji rozbít, má realný zvuk.

Mercedes Benz CITARO a SOR NB 12

29. června 2011 v 12:56 | Mikaelo, Wonder
Dnes ukázka modelu, které bychom mohli během dvou měsícu do hry Mafia udělat. CROSSWAY dle výhledu by mohl být hotov do 20.7.2011

Just cause 2

25. června 2011 v 22:29 | Mikaelo, Wonder

První HELIKOPTERA

25. června 2011 v 22:13 | Mikaelo, Wonder
Team OJMOD Vám jako první přináši k ukázce model vrtulníku v PC hře Mafia. Model lítat nebude, ale až se naučím script pohybu, bude se točit vrtule a u toho zvuk vrtulníku, brzy začnu dělat heliport na nemocnici.

Saints Row: The Third - Exclusive Gameplay trailer

25. června 2011 v 19:53 | Mikaelo, Wonder

Irisbus C954E a model Autoškoly

25. června 2011 v 19:47 | Mikaelo, Wonder

Dnes pár screenu ze hry, většina autobusu dnes prošla tzv generálkou, autobusy jsou lehce vylepšené, dají se víc rozbít apod.

Irisbus Iveco Crossway

19. června 2011 v 19:38 | Mikaelo, Wonder
Dnes Vám přinášíme k ukázce práci modelu autobusu Karosa Irisbus Iveco Crossway, která již je několik měsíců ve fázi výrobě, stálé je co ladit a dodělávat, model by mohl být v kompletní fázi v půlce července.

Call of Duty: Modern Warfare 3 - video z mise Black Tuesday

17. června 2011 v 22:49 | Mikaelo, Wonder


Hra, která vyjde 8. listopadu, naváže na události z předešlého dílu, kdy Rusové zaútočili New York. V 15 misích, které nabízí kampaň, zavítáte do USA celkem dvakrát. Mezitím budete cestovat po celém světě; podíváte se třeba do Dubaje, Sierra Leone a také do několika evropských metropolí včetně Prahy. Z našeho hlavního města se přesunete do jakéhosi hradu v českých horách, a následně do Berlína.

Pestrost není jen doménou misí, ale snad všech aspektů hry. Střídat budete města, hrdiny i činnosti. Kromě postav známých z předešlých dílů zastanete roli ruského agenta, člena posádky tanku a lodi (zpravidla ten u kulometu), příslušníka SAS či jednotky Delta Force.

Za Team Six SEAL, který má na svědomí Bin Ládinův skalp, hrát nebudete, avšak zmínka o něm se ve hře objeví. Nehledejte v tom nutně spojitost s nedávnou operací, speciální jednotka amerického námořnictva ostatně figurovala už v prvním Modern Warfare. Inspirace tragickými událostmi posledních let je ale podle Kotaku ve hře patrná: bombové útoky na parlament, na metro, narážky na zničení WTC.

Battlefield 3.0

16. června 2011 v 15:07 | Mikaelo, Wonder

Nové video z očekáváné nové hry

Stávka

16. června 2011 v 14:56 | Mikaelo, Wonder

*Symbolická podpora stávky je i z naší strany.*


Need for Speed: The Run

15. června 2011 v 18:47 | Mikaelo, Wonder

Samotná příběhová linka hry vás vezme na ilegální závody napříč Amerikou: startovní čára má být u sanfrancisckého mostu Golden Gate Bridge, cílem pak Empire State Building v New Yorku. Na cestě, kterou doprovodí silná příběhová linka, budete muset překonávat hranice, proplétat se velkoměsty, riskovat jízdu po zledovatělých cestách horských průsmyků a projíždět úzké kaňony. Součástí hry bude opět sužba Autolog tentokrát v nějaké vylepšené podobě. Datum vydání je oficiálně stanoveno na 18. listopad pro PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii a DS.
http://games.tiscali.cz/datum-vydani/ea-oficialne-oznamuje-need-for-speed-the-run-55600

Battlefield 3

13. června 2011 v 18:48 | Mikaelo, Wonder
Další slavné pokračování Battlefieldu by mělo vyjít 28.10. 2011
Více informací naleznete zde: http://www.battlefields.cz

TrackMania 2: Canyon

13. června 2011 v 18:37 | Mikaelo, Wonder


Milovníci závodů se mohou těšit na plnohodnotné pokračování legendární série TrackMania. Titul jménem TrackMania 2: Canyon vyvíjí opět Nadeo a slibuje stejně kvalitní zážitek jako v předchozích případech. Hratelnost bude opět postavena na charakteristických bláznivých tratích plných všemožných skoků, strmých stoupání, loopingů a podobných krkolomností. Samozřejmostí jsou různé herní módy jako šampionát nebo kooperativní multiplayer. Nebude chybět ani propracovaný editor tratí, v jehož rámci půjde i vytvářet speciální kousky tratí (tato funkce však zřejmě nebude k dispozici ihned při vydání). Závodit se bude celkem ve třech prostředích: Valley, Arena a Canyon. Gameplay videa jsme se na E3 bohužel nedočkali, takže musíme vzít zavděk pouze trailerem, který toho příliš nenapoví. |http://games.tiscali.cz|

Far Cry 3

13. června 2011 v 8:30 | Mikaelo, Wonder

Ubisoft oznámil pokračování dalšího dílu skvělé akční hry Far Cry 3, datum vydání však není stanoven.

Jesenický autobusák

9. června 2011 v 18:50 | Mikaelo, Wonder

Ukázka Jesenického autobusáku. Lidi chodí, procházejí se, nudí se, kouří, miluji se, hrabou se v koši, čekají na autobus, poskakuji, baví se mezi sebou, gestikulují, utíkají atd. Toto je BETA fotka focená z programu, ve hře lidi jsou normální :) Modifikace se odehrává v Jeseníkách a v Rychlebských horách, krajina je zasněžena, silnici pluží naše pluhy, v kopci stojí kamiony, v noci sněží, město je udržovano, odhrnuto, Sypači sypou v krajině silnici, dělníci opravují most a staví nové větší město v Krajině. Více informací naleznete, když se podívate do archívu :) Naše verze hry má skoro 6Gb a je velmi moc náročná na HDD požadavky.

Další screenshoty k ukázce

6. června 2011 v 20:58 | Mikaelo, Wonder

Dnes Vám přinášíme k ukázce něco z tvorby, čekárna s hajzlbábou, staveniště, kde staví firma Weber Terranova a Strabag. Foto Jesenického autobusáku BRZY uvidíte na titulní stránce jako hlavní fotku. Blog prochází změnou :)) Oceníme Vaše nápady, co Vás napadne, skusíme udělat do hry :) Děkujeme... Hodně zdaru přeje Team Ojmod!

Ikarus C83 DOWNLOAD

4. června 2011 v 19:59 | Mikaelo, Wonder
Team OJMOD vám dnes přináší ke stažení další autobus, tentokrát tento model již seženete ne netu do Mafie rovnou, my ho pouze poupravili do barev Veolia Transport. Linka jezdí na trase Olomouci MHD. (Autobus se nekloubí, nelze jej takto naprogramovat, hra není stavěná na takové požadavky)
http://www.uloz.to/9226439/ikarus-c83-uprava-ojmod-rar

TENTO MODEL NENÍ JAKO JEDINÝ NÁŠ, JIŽ V MAFII JE DOSTUPNÝ, MY MU POUZE ZMĚNILI TEXTURY, A NA POŽÁDÁNÍ NĚKTERÝCH FANOUŠKU DALI KE STAŽENÍ !!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!

Crossway

4. června 2011 v 8:41 | Mikaelo, Wonder
Model Crosswayu se už pomalu rýsuje do barev Veolia Transport. Ještě udělat možnost demolice autobusu, vychytání pár textur a je hotov! Veškeré modely, které jsme Vám uvolnily, jsou určeny POUZE pro modifikaci OJMOD, bez povolení autoru, kteří tyto modely převádí do Mafie (OJMOD) je jakýkoli zásah do modelu zakázan a používán v jeho modifikaci bez POVOLENÍ !! Tudiž se jedná o krádež a považování těchto modelu, co jsme zkonvertovali nebo udělali za svůj model do Mafie za jeho!! Naučte se dělat si své modely atd, nám to nikdo neříkal co a jak! Pokud zjistíme, že naše autobusy se vyskytuji v jiných módech apod, již žádný autobus od nás neuvidíte, zvažujeme zda modifikaci vydat či ne, vím jak to chodí a vím, jak to dopadne, hold dnešní lidi by mod rozkradli a považovali za svůj vlastní!! Mod bude zřejmě určen pro známe a naše skvěle FAN, firmy, podniky a další s kterými se da domluvit. Nikoli veřejně k mání na internetu! Děkujeme za pochopení, Váš TEAM OJMOD!

Irisbus Crossway

2. června 2011 v 22:56 | Mikaelo, Wonder
Model Irisbusu je již funkční, doladit textury a pár dalších věci a je hotový, model Vám uvolníme ke stažení! Irisbus je focený ze "Zkušební Mafie" kde je vše naházené do kupy. Složka OJMOD je plně funkční a okolí je v pořádku, tak se nelekejte. Není moc času na modelování a dělání scriptu. Občas něco udělám. Model prosvítá, protože nemá vyladěné všechny textury, proto je průhledný. Toto je BETA verze screenu. Model bude červený Veolia Transport (Transdev).
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)