Srpen 2011

Brejlovec 754

26. srpna 2011 v 22:43 | Mikaelo, Wonder

Brejlovec 754 již brzy v OJMOD !!

Just cause 2

7. srpna 2011 v 0:59 | Mikaelo, Wonder

ESO 363 a nové vlakové nádraží k ukázce

3. srpna 2011 v 20:04 | Mikaelo, Wonder

Ukázka našeho vlakového nádraží, pokud vše půjde podle plánu, v budoucnu půjde možná vlakem jezdit. Do daleké budoucnosti plánujeme udělat z Mafie simulátor simulátoru, MHD, Landwirschaft, Trainz apod. Vše se postupně modeluje a vkládá do OJMODu. Uvidíme, jak bude čas :) Do konce prázdnin bych rád vydal náš další propagační autobus, irisbus crossvay, ale málo času, je taky možné, že model bude zveřejněn až v září. Nezoufejte, model jsem slíbil, dočkáté se :) Máté i vy nějaké plány, co do OJMODu by se hodilo?? Oceníme každý nápad, zvažíme s kolegou, případně uděláme.

Need for Speed The Run - limitovaná edice

3. srpna 2011 v 19:59 | Mikaelo, Wonder
Objednejte si limitovanou edici Need for Speed The Run a získejte exkluzivní přístup ke třem bonusovým tratím a pěti výzvám. Při závodě, kde jde o vše, se vám určitě Lamborghini Aventador, Chevrolet Camaro ZL1 a Porsche 911 Carrera S budou hodit! Mimochodem tento trailer je sestříhán z aktuálních herních záběrů... Nevypadají fantasticky?

Více o hře se dozvíte na http://www.ea.com/cz/games/need-for-speed-the-run

České Dráhy v OJMODu

2. srpna 2011 v 18:05 | Mikaelo, WonderBrzy do Mafie přibudou vlaky Českých Dráh, budou zde Rychlíky, ČD Cargo (Nákladní doprava) a spousty dalšího. Již nejsme v letech 1920-1930 tže nemá cenu dělat nádraží se starými lokomotivami a vagonami. BRZY screeny :) Máte se na co těšit. (Uvidíte zde taky: Brejlovce, Šukafon, Bertu, ESO, Pershing, možná taky hypernovu, banán, vrtulník a možná taky pendolíno) sice pendolíno zde nejezdí, ale v Olomouckém kraji ano, tak proč ne. Vlaky zatím budou stát, do te doby, než se naučíme je naprogramovat, aby jezdily okruhy aspoň. Časem na zastávkách budou hlásiče zastávek a spojů, ale toto je zatím ve hvězdách.

Fabia: Deník

1. srpna 2011 v 21:31 | Mikaelo, Wonder

Dnes screen Fabie předělané na Deník, tento model již ve hře máme, firemní firmy Weber Terranova. Model se časem ještě doladí (interier)
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)