Září 2011

Autobusy ke stažení

28. září 2011 v 15:28 | Mikaelo, Wonder

Dnes Vám přinášíme ke stažení další DVA autobusy, jde o BETA verze, tak si je snad užijete, prosíme, aby se modely neukazovaly v jiných módech, webech, ani jakkoli předělané. Díky, Team OJMOD
http://www.ulozto.cz/10424863/karosa-b-952e-by-ojmod-rar

CITARO je již opraveno, odzkoušeno, model můžete odzkoušet. Pokud i Vy chcete udělat nějaký autobus, napište na mail, případně zašlete odkaz, překonvertujeme Vám ho a dáme ke stažení. Na Crossway se stálé pracuje, je to náročný model!

Větrné elektrárny - Ostružná

15. září 2011 v 19:44 | Mikaelo, Wonder

Ještě Větrné elektrárny v Ostružné, bouračka v serpentynách, zapadlý SOR C 12 (taktéž, foceno z programu, lidi jsou různě naprogramování) S ELEKTRÁRNAMI SE BUDE JEŠTĚ MANIPULOVAT, BUDOU TŘI NALEVO A TŘI NAPRAVO, TAK JAK TOMU JE VE SKUTEČNOSTI, TOTO JE POUHÁ BETA VERZE K UKÁZCE!

Nějaké screenshoty

15. září 2011 v 19:38 | Mikaelo, Wonder

Dnes Vám přinášíme k ukázce pár screenshotu ze hry. Fotky jsou pořízené z programu, nikoli ze hry, proto takto lidi stojí, lidi jsou naprogramování k různým pohybům a někteří i mluví.

SOR C 12

12. září 2011 v 19:32 | Mikaelo, Wonder

Screenshot autobusu SOR C 12 k ukázce. Vylepšil jsem dále větrné elektrárny, jsou rozhodně lepší na pohled, vyšší a je jich 6 (Ostružná) bohužel se zatím netočí, pokud někdo ví, rád se přiučím. Díky

Letecká tragédie v Rusku

7. září 2011 v 23:11 | Mikaelo, Wonder


Upřímnou soustrast od OJMODu :(( Český hokej už nikdy nebude tak výborný, jako byl doposud! :(
Přišli jsme o nejlepší hráče, díky Karlu Rachůnkovi jsme Mistři za rok 2010. DĚKUJEME Vám, byli jste dobří !!

Brejlovec 754

6. září 2011 v 15:05 | Mikaelo, Wonder

Model Brejlovce 754 je již hotov, teď naladit textury, nafotit a složit přesně a hotovo! 810 motorák je již kompletní (forma scriptu, zatím nejezdí a dlouho nepojede)!

INFORMACE

5. září 2011 v 22:24 | Mikaelo, Wonder
Zdravíme Vás, nezoufejte, že zde stálé není Crossway, je slíbený a bude brzy! Práce stálé pokračují i když zde nepřidáváme fotky, přece nebudeme fotit vše :) Jsou zlepšeny větrné elektrárny, dřevorubectví v lese a další. Konečně jsme dokončili náš příběh v úvodu Mafii, náš mod je takový, že se odehrává v našem prostředí (virtuální svět) každodenní chod člověka, můžete si najat práci (plužit silnice, vozit busem lidi, tramvaji atd) stačí zapojit fantazii a hra je Vaše! Na modu je stálé co dělat, ladit a zlepšovat! Chceme, aby se to co nejvíce podobalo Jesenicku!
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)