Říjen 2011

Autobusy ke stažení

26. října 2011 v 19:26 | Mikaelo, Wonder |  Autobusy DOWNLOAD


DNES NOVÁ RUBRIKA "AUTOBUSY DOWNLOAD" autobusy budeme přidávat zde, nikoli do aktuálních odkazů jako tomu bylo doposud!! Autobusy jsou POUZE jako BETA verze, jsou uvolněné ke stažení POUZE pro vlastní potřebu!!!!! Modely jsou určený pouze pro BLOG OJMOD. !!!!!! Děkujeme za pochopení :)))

GTA 5

25. října 2011 v 15:40 | Mikaelo, Wonder


Společnost Rockstar Games představila dlouho očekávané Grand Theft Auto V, které bylo poslední měsíce mnohokrát předmětem sposty spekulací.
Na hlavní stránce Rockstaru se navíc objevilo i první oficiální logo obsahující s informací, že se příští týden ve středu 2. listopadu dočkáme také debutového traileru! Prozatím jde skutečně o čerstvou zprávu bez bližších detailů - neprozradili tudíž ani platformy či nějaké přibližné datum vydání.
Podle všeho na tomto velkém pokračování pracuje Rockstar North v Edinburghu. Každopádně další informace pro vás zjišťujeme a případně vás budem informovat.
http://ofpmafia.blog.cz/

PROSBA !!!

20. října 2011 v 16:20 | Mikaelo, Wonder
Vážení fanoušci a návštěvníci, dovoluji si Vás upozornit, když píšete dotat na e-mail, UVÁDĚJTE prosím Váš kontaktní e-mail, nemám Vás jak zpětně kontaktovat, děkujeme! Team OJMOD

Jeseníky a Rychlebské hory

13. října 2011 v 15:12 | Mikaelo, Wonder
Dnes ukázka zcela nových lesů, upozorňuji, že toto je pouze ukázková fotka, přibude mnohem více stromu po celé krajině. Mafia bude ve finále zcela nesrovnavatelná s původní verzi hry!!

Garáž v OJMOD

9. října 2011 v 17:38 | Mikaelo, Wonder


Garáž k ukázce (autosalon a autotec) Nevíte, kde seženu model do vbusu Karosa b40 ??? Díky (Jedná se o historický autobus)

Irisbus CITELIS

9. října 2011 v 12:56 | Mikaelo, Wonder

Brzy v Mafii

Ostružná - Finální verze

1. října 2011 v 15:52 | Mikaelo, Wonder

Ukázka Větrných elektráren na Ostružné. Vyšlo to pěkně jak v reálu. Pokud má někdo script, který podporuje točení, uvítám. Vrtule se zatím netočí. Z větrníku, který je původně ve hře by to šlo, ale bohužel, nevím zatím jak. Díky. Pište do mailu případně a VEPIŠTE VÁŠ MAIL!!! Bez něj Vám nemůžu odpovídat, díky!
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)