Březen 2012

DEMONSTRACE 21.4.2012 Praha

19. března 2012 v 21:34 | Mikaelo
Dne 21 dubna - sobota - se koná demonstrace v Praze proti vládním reformám a škrtům. Odhadovaný počet účastněných je 100 000 lidí. Okres Jeseník pojedou zastoupit město Vidnava a Javorník, ještě se čeká na potvrzení obce Staré Červené vody.Pokud chcete podpořit tůhle demonstraci tak budeme rádi když se knám přidají další lidé, města a obce z okresu jeseník.
http://www.novinky.cz/domaci/262290-odborari-v-dubnu-vyjdou-do-ulic-protestovat-proti-vladnim-skrtum.html

Jesenicko OJMOD

9. března 2012 v 23:43 | Mikaelo
Autobusák v Jesu, linky jsou poslány, lidi čekají a dělají různé prkotiny. Jsou zde prezentovány tyto města či obce: Jeseník, Javorník, Zlaté Hory, Česká Ves, Supíkovice, Mikulovice, Písečná, Adolfovice, Domašov, Ostružná...
na autobusáku si nezahrávejte s "hajzlbábou" jinak se nasere a vytáhne na vás devítku :D dále co se týče Jeseníku, zde najdete, náměstí, Vodní tvrz, Zlatý chlum, žlutý kostel za náměstím, SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník, SSOŠ Jeseník (obchodní akademie), Kaufland,Albert, Penny Market, Městská Policie Jeseník, nedodělaná Jesenická nemocnice a hasičská stanice, POZOR !! Jeseník bude mít i tramvajové linky a soukromé Boeingy (dopravní letadla i letiště) Velkoměsto Jesenicko ;) máte se na co těšit, ovšem, vydání veřejně, nemám v plánu :) Pouze kamarádí a na domluvě, v dnešní době by si na tom smlsli někteří jedinci z internetu a rozkradli by vše a považovali za svoje dílo, nechci, aby to nastalo, děkuji za pochopení :)

Ostružná

9. března 2012 v 20:04 | Mikaelo
Tato modifikace obsahuje zkonvertováné i vlastní modely !! (GTA San Andreas, Google, vbus... atd)